O KANCELARII


Adwokat Michał Różycki prowadzi indywidualną działalność gospodarczą w zakresie świadczenia pomocy prawnej.

Kancelaria oferuje bardzo szeroką ofertę usług. Bliższe dane dotyczące świadczonych usług znajdują się w zakładce „Oferta”.

W swoich działaniach Adwokat Michał Różycki kieruje się najpełniej rozumianą zasadą rzetelności i staranności w prowadzeniu spraw, terminowością, mobilnością oraz indywidualnym podejściem do klienta – a to wszystko w celu osiągnięcia jak najwyższej satysfakcji Zleceniodawców.

Wszelkie dane i informacje powierzone Adwokatowi w związku z prowadzonymi sprawami i udzielanymi poradami prawnymi chronione są w pełni tajemnicą adwokacką.

Adwokat Michał Różycki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, który ukończył w 2008 r. broniąc pracę magisterską z Prawa Konstytucyjnego napisaną pod kierownictwem prof. dr hab. Ryszarda Małajnego. W latach 2009 – 2010 pracował w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Przemysława Krala, a w latach 2010 – 2013 odbywał aplikację adwokacka w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Czesława Tica w Tychach pod jego osobistym patronatem.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Tychach przy ul. Bałuckiego 5/49, na parterze budynku mieszkalnego w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Rejonowego w Tychach. Dogodne położenie lokalu pozwala na łatwy i szybki dojazd.